Tomáš Janeček
Švehlova 308/5
500 02 Hradec Králové
Objednejte se:

Tomáš Janeček

vždy jsem v sobě měl nadšení
tvořit a pečovat o vlasy.

Mým cílem při tvorbě, je poukázat na kombinaci a zachování, co možná nejlepší kvality vlasů, precizní a padnoucí střih podpořený hravým barevným efektem. To vše, v co možná nejpřirozenějším provedení a Vám na míru.

Postupným učením a poznáváním oboru, jsem odhalil jeho tvůrčí podstatu, která je mi blízká a tvoří velikou část mého života.

Působím jako:

  • Technology ambassador veganské italský profesionální vlasové kosmetiky Jean Paul Mynè

Inspiraci čerpám z aktuálních módních trendů, stavající kolekce dle období – jaro/léto, podzim/zima. Ať už ve spolupráci s italskými kolegy na domácí půdě nebo v podání prezentace od kolegů na módních molech v zahraničí.

Další zdroje mých zkušeností:

  • účastním se také focení pro magazíny a tvorbu módních přehlídek

 

Tomáš Janeček
majitel, kadeřník

Tomáš Janeček
Reference
Pan Janeček, to je originalita, kreativita, dokonalé zvládnutí profese a adrenalin. Proč adrenalin, protože nikdy nevíte, co vás čeká a s čím odejdete. Tomáš je umělec, takže nekouká na hodinky, na to se připravte! Ale je to jediné riziko, které podstupujete. Doposud při zadání jména pana Tomáše Janečka do vyhledávače, na vás vyběhl odkaz na známého plastického chirurga, příjde doba, kdy se pořadí vymění! Držím palce, Tomáši!
Bc. Jana Bouzková ● Fyzioterapeut, Místostarosta města Hořice
V Tomášově saloně vládne naprostá pohoda, vždy ze mě úplně spadnou starosti všedního dne. Kombinace kvalitních barev a cit pro jejich využití je zábavně nebezpečná.
Ing. Jitka Straková, Ph.D. ● Výzkum a ochrana biodiverzity v ČR
S kadeřnickými službami od Tomáše jsem naprosto spokojen a mohu jen doporučit. Oceňuji jeho časovou flexibilitu, profesionální ale zároveň přátelský přístup.
Bc. Lukáš Baše ● Online & Digital marketing manager v privátní bance